Jesteśmy solidarni w dobie epidemii koronowirusa

Witajcie,
Nie chcieliśmy się chwalić czymś co uznaliśmy z kolegami z zarządu wręcz za nasz obowiązek. Wypełnienie w praktyce, zapisu motta naszego stowarzyszenia „Służyć poprzez przyjaźń„. Jeśli nie teraz to kiedy mamy być solidarni w naszej grupie zawodowej?

Wraz z początkiem zachorowań na koronawirusa w Polsce, jako stowarzyszenie działające przy KMP w Nowym Sączu, zwróciliśmy się do Komendanta Miejskiego Policji – insp. Jarosława Tokarczyka z propozycją  zakupu przez IPA termometrów mierzących temperaturę na odległość, które miały by służyć policjantom naszej jednostki jak również ewentualnie innych zakupów w ramach określonej kwoty , która na ówczesną chwile były naglące. Nasza propozycja spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem Pana Komendanta i dosłownie „rzutem na taśmę ” udało nam się zdobyć 5 termometrów, które zostały rozdysponowane na 3 KP oraz 2 KMP. Informacja o tym znalazła się na stronach KMP 🙂

Drogie koleżanki i koledzy, uważajcie na siebie podczas służby, życzymy Wam abyście wracali do domu do Waszych bliskich cali i zdrowi. Abyśmy jak przejdzie już najgorsze, spotkali się razem , zagrali w kręgle, piłkę nożną, spotkali się na pikniku w Feleczynie.

Na chwilę obecną wszystkie zaplanowane wydarzenia i wyjazdy do końca czerwca zostały przez nas odwołane. takie są też zalecenia Sekcji Polskiej oraz światowej IPA.

Możesz również polubić…