KMP w Nowym Sączu oraz region IPA zebrały zakrętki dla Kasi

Policjanci KMP w Nowym Sączu i członkowie IPA Region Nowy Sącz, kilka miesięcy temu zainicjowali akcję zbierania zakrętek, aby wspomóc rehabilitację Kasi Kuźma, córki policjanta naszej jednostki. Dziewczynka od urodzenia choruje na SMA-rdzeniowy zanik mięśni. Do akcji z pomocą włączyła się także szkoła tańca No Limit Dance Academy z Nowego Sącza. Akcja prowadzona od stycznia tego roku dzisiaj została zakończona, a zebrane nakrętki przekazane do punktu skupu. Pozyskane środki zostaną przekazane rodzinie Kasi za pośrednictwem fundacji, pod której opieką jest dziewczynka. Była to jedna z wielu form wsparcia Kasi. Podobne akcje charytatywne na rzecz dziewczynki, były już wcześniej prowadzone przez IPA Region Nowy Sącz. Tym razem udało się w krótkim czasie zebrać ok. 20 worków zakrętek. Tak szczytna idea i cel, znajduje zawsze duży wydźwięk wśród policjantów naszej jednostki oraz członków zrzeszonych w IPA. W zakończeniu akcji i sprzedaży zakrętek uczestniczyli asp. Marcin Gigoń – przedstawiciel IPA Region Nowy Sącz oraz mł. asp. Krzysztof Pazgan
i st. sierż. Aneta Mazur – przedstawiciele KMP w Nowym Sączu. Jesteśmy przekonani, że to nie ostatni raz, kiedy będziemy mogli wesprzeć Kasię i jej rodziców. Bardzo Wszystkim dziękujemy i zachęcamy do dalszego działania.

Możesz również polubić…